rr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rr

rr
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Uuendused koosseisus

Go down 
4 posters
AuthorMessage
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeFri Jun 01 2007, 11:31

Meie vokalisti ''lahkumisest'' on möödas pea pool aastat, bassimees enam ülearu palju laulda ei taha, plaanitakse sisse tuua uusi instrumente. Seletage siin siis lähemalt ja selgemini.
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeFri Jun 01 2007, 11:36

Ma arvan, et praegune koosseis on väga piisav, kui siis ainult mõni huvitav rahvapill lisada, kuna taheti ju liikuda folk metali poole. See idee on vist küll kadumas juba (mitte minus). Muidugi saab mängida neid saunde sisse ka sündiga (kohati teeb seda nt Moonsorrow), aga originaal oleks siiki palju õigem. Siin on aga puudus oskajatest pillimeestest (nagu iga pilli puhul tegelikult). Ja siis ka selle uue vokalisti teema, kes küll sellise koletu ülesande enda peale võtaks Question
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeFri Jun 01 2007, 13:21

Kuramus wrote:
Ma arvan, et praegune koosseis on väga piisav, kui siis ainult mõni huvitav rahvapill lisada, kuna taheti ju liikuda folk metali poole. See idee on vist küll kadumas juba (mitte minus). Muidugi saab mängida neid saunde sisse ka sündiga (kohati teeb seda nt Moonsorrow), aga originaal oleks siiki palju õigem. Siin on aga puudus oskajatest pillimeestest (nagu iga pilli puhul tegelikult). Ja siis ka selle uue vokalisti teema, kes küll sellise koletu ülesande enda peale võtaks Question
eks ta ole jh. niiet kui asi üldiselt kokku võtta siis pole mõtet seda asja üldse ajada kuna oskajatest meestest tuleb puudus. scratch nagu mina asjast aru saan praegu.
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeTue Jun 05 2007, 20:40

Nagu ma aru sain on esitatud ühele kaasfoorumlasele (ja selle autorile) ettepanek sünti (sülti) mängima hakata. Minu arvamused sündi kohta on teada, aga kuidas siis sellega on või jääb?
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeTue Jun 05 2007, 22:38

Kuramus wrote:
Nagu ma aru sain on esitatud ühele kaasfoorumlasele (ja selle autorile) ettepanek sünti (sülti) mängima hakata. Minu arvamused sündi kohta on teada, aga kuidas siis sellega on või jääb?
ta ei viitsi--nagu alati Very Happy
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeTue Jun 05 2007, 23:05

Mul suht pohhui ikkagi tegelt.
Back to top Go down
externys
V.I.P.
externys


Postituste arv : 56
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeTue Jun 12 2007, 21:43

Steinbock wrote:
Kuramus wrote:
Nagu ma aru sain on esitatud ühele kaasfoorumlasele (ja selle autorile) ettepanek sünti (sülti) mängima hakata. Minu arvamused sündi kohta on teada, aga kuidas siis sellega on või jääb?
ta ei viitsi--nagu alati Very Happy

foorumi autor olen ju mina või mis?
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeFri Jun 15 2007, 12:07

Ära arvasid, tubli poiss farao
Back to top Go down
gert




Postituste arv : 4
Registration date : 2007-06-22

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeSun Jun 24 2007, 22:11

sündi ja rahvapillidega on aga niimoodi, et rahvapillide tarkvara süntesaatorile maksab tihti rohkem kui süntesaator ise (vahemikus viletsatest 2000.- juba kuulatavate 60000.- tarkvara cd-st), selle raha eest saaks te juba mitu head rahvapilli ja haridusest nende mängimiseks rääkimata hea
Back to top Go down
externys
V.I.P.
externys


Postituste arv : 56
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeTue Jun 26 2007, 23:41

gert wrote:
sündi ja rahvapillidega on aga niimoodi, et rahvapillide tarkvara süntesaatorile maksab tihti rohkem kui süntesaator ise (vahemikus viletsatest 2000.- juba kuulatavate 60000.- tarkvara cd-st), selle raha eest saaks te juba mitu head rahvapilli ja haridusest nende mängimiseks rääkimata hea

photoshop maksab ka 12000 kr aga on ikka igal teisel arvutiomanikul olemas...
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeThu Jun 28 2007, 18:22

Jah, mina saan uue kidra kohe lol!
Back to top Go down
gert




Postituste arv : 4
Registration date : 2007-06-22

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeThu Jun 28 2007, 22:51

no seda küll, ka mul on Photoshop, aga siiamaani ei tea ma, kust kuradikuradikuradi kohast see siia on kukkunud loll
Back to top Go down
externys
V.I.P.
externys


Postituste arv : 56
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeSat Jun 30 2007, 11:48

Kuramus wrote:
Jah, mina saan uue kidra kohe lol!

no mis kidra saad siis?
Back to top Go down
kuramus
Kitarrist
kuramus


Postituste arv : 196
Age : 33
Localisation : Eesti
Registration date : 2007-02-19

Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitimeSat Jul 21 2007, 03:14

mis seee sinu asi on! v
Back to top Go down
Sponsored content





Uuendused koosseisus Empty
PostSubject: Re: Uuendused koosseisus   Uuendused koosseisus Icon_minitime

Back to top Go down
 
Uuendused koosseisus
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
rr :: MintTaara :: Liikmed-
Jump to: