rr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rr

rr
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 müügil taldrikustatiiv

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeMon Feb 19 2007, 22:45

isend on suhteliselt heas korras, kui ma ei eksi siis pärineb amati trummikomplekti juurest. kõlbab kasutamiseks või ka niisama vaatamiseks.sobib hästi splashi statiiviks. hind oleks siis 50.- . ka tingimisvõimalus.
Back to top Go down
externys
V.I.P.
externys


Postituste arv : 56
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeMon Feb 19 2007, 23:00

Steinbock wrote:
isend on suhteliselt heas korras, kui ma ei eksi siis pärineb amati trummikomplekti juurest. kõlbab kasutamiseks või ka niisama vaatamiseks.sobib hästi splashi statiiviks. hind oleks siis 50.- . ka tingimisvõimalus.

arvestades seda et siin lehel käib väga palju rahvast, leiad sa oma müüdiobjektile kindlalt ostja, kuid siiski võiks siin ju mõni asjalik uudis ka rippuda
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeMon Feb 19 2007, 23:11

arvestades seda et mõni ikka selle ära ostab ja mina raha saan siis on isegi hästi. aga asjalikest uudistest on suur puudus viimasel ajal. annan teada kui mõne kuskilt kätte saan Twisted Evil
Back to top Go down
eino




Postituste arv : 20
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeTue Feb 20 2007, 22:46

ostan basstrianglit kõigil kellel myygi soov andge teada !!!!!!!!1
asjaga kiire! maksan head hinda natuuras kyll aga siiski
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeWed Feb 21 2007, 20:38

kahjuks jh pole pikemat aega ühtegi basstrianglit näinud. kui ma hästi mäletan siis ühel sõbral Taoline isend oli kunagi.ei mäleta mis sellest saanud. Very Happy
Back to top Go down
eino




Postituste arv : 20
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeWed Feb 21 2007, 21:54

see su tuttav on pille rautselt
tema triangel läks kyll juba vanarauda
aga mis sest enam
ostan endiselt bass trianglit
Back to top Go down
lehto
Kitarrist
lehto


Postituste arv : 32
Age : 33
Localisation : MUHK
Registration date : 2007-02-20

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeTue Mar 13 2007, 14:12

ma ostaksin kui sa mult bossu plokki 800 eeguga äe ostaksid.
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeWed Mar 14 2007, 17:44

aga vahetada ei taha?? ma olen kindel et teed hea kauba sellega, ma olen kindlel et minu statiiv on rohkem väärt kui su niru plokk. afro
Back to top Go down
Steinbock
Trummar
Steinbock


Postituste arv : 177
Age : 33
Localisation : Muhu
Registration date : 2007-02-19

müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitimeMon Apr 09 2007, 20:10

ei krt kuna tulevikus võib seda vaja minna siis esialgu ei müü Very Happy te jäite heast kaubast ilma.
Back to top Go down
Sponsored content





müügil taldrikustatiiv Empty
PostSubject: Re: müügil taldrikustatiiv   müügil taldrikustatiiv Icon_minitime

Back to top Go down
 
müügil taldrikustatiiv
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
rr :: Meelelahutus :: Meelelahutus-
Jump to: